شرکت پرشین آسانبر اطلس

شرکت پرشین آسانبر اطلس با 7سال سابقه فعالیت به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی می‌باشد. این شرکت در سال 1390 تاسیس گردید و  در زمینه انواع آسانسورهای مسافربر کششی و گیرلس در ظرفیتهای مختلف و متنوع فعالیت دارد. پرشین آسانبر ضمن عضویت رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت­ صنایع­ و­ عضو     اتاق­ بازرگانی ­می  باشد.
این شرکت با برخورداری از بخش‌های مهندسی فروش، دفتر طراحی و مهندسی، نصب، سرویس و نگهداری، بازسازی، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و واحدهای مالی، اداری و مدیریت، در دفتر مرکزی خود در تهران در خدمت مراجعین و مشتریان محترم می‌باشد.
شرکت پرشین آسانبر اطلس با دارا بودن کارخانه‌ای در شهریار تهران اقدام به تولید کابین و وزنه تعادل می نماید که در طرح توسعه شرکت در نظر دارد به مرور تولیدات جدیدی نیز روانه بازار کند.
پرشین آسانبر اطلس مفتخر است که با ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهرداری تهران، بانک ملی و پروژه‌هاي صنعتي و ملي ايران همکاری نموده است. از جمله می‌توان به پروژه 36 دستگاه بازسازی آسانسور های شهرک توحید نهاجا، بیمارستان بعثت نهاجا، 16دستگاه شهرک آسمان نهاجا، ساختمان شهرداری منطقه5، بانک ملی نیاوران و … اشاره کرد.